Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu lub pokrewnych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe bezlik imponującego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.